Angajare lucrator comercial Statie Peco Lukoil | Lucratori comerciali

Anunturi Gratuite Craiova si Romania

Doresti sa promovezi un articol, adauga anunt gratuit!

Angajare lucrator comercial Statie Peco Lukoil

  Lucratori comerciali

LUCRATOR COMERCIAL - casier benzinarie,deservire pe platforma si incarcare recipiente cu Gpl.
Compania: LUKOIL ROMANIA SRL
Oras:Craiova (intersectia Bresti cu Canalul)
Ocupatie: Ocupare deplina
Descrierea postului vacant
Candidatul ideal
Angajam operator/lucrator comercial pentru benzinarie.
Cerinte:
- Studii : medii
- Experienta pe post similar : nu este obligatorie
- Abilitati de comunicare si aspect placut
- Disponibilitate pentru program de munca in ture de zi/noapte (ture de 12h)
- experienta ca si casier la benzinarie sau magazine ge Mega Image, Carrefour, Kaufland etc. costituie un avantaj.
- Comercializarea produselor specifice unei benzinarii
- Asigura necesarul de marfa in magazin, aducand marfa din depozit
- Expune produsele intr-o maniera estetica, atragatoare si accesibila clientilor
- Efectueaza curatenia zilnica la inceputul programului si o mentine pe intreaga durata a zilei de lucru
- Este amabil, serviabil si comunicativ cu clientii, promovand produsele
Beneficii:
- salariu fix (1400-1700)difera de la sporurile de noapte,ore de sambata si duminica,zile libere in sarbatori legale si garantia materilala.
- program de lucru avantajos (15 ture / luna - in medie),
- tichete de masa,
- program de training gratuit la locul de munca.
- angajandu-va in cadrul companiei noastre veti putea obtine calificarea de lucrator in comert urmand cursurile la o companie partenera, cu sprijinul angajatorului.Pentru CV-uri la :dj_craiova6@Romania.LUKoil.com,si relatii la tel..0759040707

 Data publicarii:

Septembrie 11, 2018

 Regiune:

Dolj

 Localitate:

Craiova

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

  • 1400 Lei
  • Tel: 0764661807

     Particular

     Judeţ: Dolj

     Localitate: Craiova

    Acest anunt este expirat. Nu se mai poate contacta autorul.

    Anunturi din aceiasi categorie