RECRUITER PENTRU BIROUL DIN CRAIOVA | Craiova

Anunturi Gratuite Craiova si Oltenia

Locuiesti in Craiova, sau in zona Olteniei, adauga anunt gratuit!

RECRUITER PENTRU BIROUL DIN CRAIOVA

  Munca în Craiova

SC YSIIEA SRL cauta persoana pentru postul de recruiter al agentiei din Craiova.
Responsabilitati :
- identifica canalele de recrutare, concepe si posteaza anunturile pentru posturile vacante;
- contacteaza candidatii selectati;
- verifica documentele candidatilor si intocmeste dosarele acestora;
- preia apelurile telefonice și raspunde la emailuri;
- activitati de traducere
Cerinte:
- cunoștințe de limba engleză la nivel mediu/avansat,
- seriozitate, punctualitate si o buna capacitate de organizare
- capacitate de adaptare, rezistenta la stres si atentie la detalii
- experienta in domeniul recrutarii de personal,
- cunostințe operare PC (Word, Excel, PowerPoint)
Cei interesati sunt rugati sa trimita un CV in limba engleza la adresa de email ysiiea.ro@gmail
Informatii si detalii la telefon: 0724082270, 0725570322.

 Data publicarii:

Mai 16, 2018

 Judeţ:

Dolj

 Localitate:

Craiova

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest
  • 1162 Lei
  • Tel: 0725570322

     Persoana privata

    Trimite mesaj